אודות

גיא מנדלוביץ' - מנחה בשיטת ה- nlp

נעים מאוד, שמי גיא מנדלוביץ, מטפל, חוקר, מרצה ומלמד את שיטת ה-NLP.

בגיל 18 חוויתי טראומה משפחתית קשה שהשפיעה דרמטית על חיי. במשך שנים הגעתי לעמדות מפתח, יזמתי והקמתי עסקים, הזדמנויות רבות נקרו בדרכי, אך לא חוויתי הצלחה אמיתית.

טראומה נוספת הובילה אותי במקרה למפגש עם שיטת ה- NLP ולתהליך עוצמתי ומשנה חיים שחילץ אותי ממציאות לא מיטבית שחזרה על עצמה שנים.

מאז ועד היום אני בצמיחה מתמדת בכל תחומי חיי. ממקום של פשיטות רגל, עברתי לרווחה כלכלית, ממקום של חרדות ופחדים עברתי למציאות של בטחון ושחרור, דפוסי החשיבה וההתנהלות שלי השתנתה, בזכות ה-NLP, וגם היחסים עם המשפחה והחברים השתפרו פלאים.

במהלך הדרך פיתחתי מספר שיטות, ותהליכים שמסייעים למאות רבות של אנשים לחיות חיים טובים ומלאים יותר, ולמאות מטפלים, מנחים ומאמנים ללוות עוד ועוד אנשים לשלווה, בטחון ושמחה, בין השיטות:

  • תהליך Breakthrough –  תהליך מרתוני חדשני וקצר מועד, המיועד למי שתקוע בתחום אחד או יותר בחייו, שיוצר אצל המונחה פריצת דרך מהירה ויעילה, בתוך 10 -12 שעות בלבד! ב-2-3 מפגשים!
  • שחרור מחרדות – תהליך ממוקד ומדויק, קצר ואפקטיבי ביותר, הכולל כלים מתקדמים המסייעים להיפרד לצמיתות מחרדות על סוגיהן, פחדים ופוביות.

בשנים האחרונות הכשרתי מאות מנחים בקורסי ה-NLP PRACTITIONER ו-NLP MASTER, והעברתי למאות מאסטרים, טריינרים  ומנהלי בתי ספר ל-NLP את השיטות השונות שפיתחתי, שמיושמות היום על ידי תלמידי ברחבי הארץ ונחשבות ליעילות ופורצות דרך.

NLP היא עבורי דרך חיים, לא רק מקצוע, ואני ממשיך להעמיק בידע ובלמידה, במטרה ובתקווה לפתח עוד ועוד שיטות ייחודיות שיסייעו לכמה שיותר אנשים.

תעודת חבר בלשכת הנלפ של גיא מנדלוביץ
תעודת חבר בלשכת ה-NLP של ישראל

רוצה לשמוע עוד על הקורסים של מכללת SMART או כבר להירשם למחזור הקרוב?

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן