עדויות מהקליניקה

אלעד גוש
אלעד גוש
קרא עוד
גיא מנדלוביץ מסמארט נלפ, העביר לי קורס מאסטר בתחום (3 ימים אינטנסיביים וגדושים בתוכן מרתק) - במקצועיות וחביבות רבים! וכיום אני יכול להדריך אנשים עפ"י השיטה הכה חשובה ומעניינת הזו תודה גיא. ממליץ בחום לכל מי שהמתדולוגיה הזו זורמת בעורקיו

"את זה אתה יכול לפרסם באנונימיות
גיא היקר,
יש נקודות בזמן שהן משנות חיים, נקודות שמחלקות את החיים ללפני ואחרי – וכזו הייתה הנקודה בה התחלתי את התהליך אצלך.
הייתי כבולה בתוך דפוסי התנהגות שאמללו אותי, בלי ידיעה כיצד להשתחרר מהם, וניסיתי,  והתאמצתי, וכל פעם התייאשתי מחדש…
עד שהגעתי אליך, סקפטית מכל נסיונות העבר הכושלים, סקפטית משיטות התהליך הפחות מוכרות, אבל עם תקווה קלושה שאולי משהו כן יצליח…
גם במהלך התהליך הרגשתי שקורה משהו מדהים, בכל פגישה למדתי על עצמי המון ובסופה יצאתי קלילה יותר ויותר, ורק בשביל זה היה שווה…
אבל כמה שהתהליך היה מדהים הבנתי רק בסופו, כשהבנתי שאני משתחררת מהדפוסים הישנים והופכת להיות בן האדם שרציתי להיות.
תודה רבה על ההנחייה המדהימה שלך, על הכלים שנתת לי, ועל התהליך המדהים הזה שהפך את העולם שלי לטוב יותר.
תודה לך על מי שאני היום בזכותך🙂"

"רציתי לספר לך גיא שבחודש האחרון מאז הטיפול אצלך השתנו לי החיים. הצלחת להראות לי בדיוק מה זה הדבר הזה שעצר, עכב וחסם אותי ממש אבל ממש כל החיים.עבר חודש והוא היה לא פשוט, הוא היה רצוף באירועים קשים אבל הדרך שלי וההתמודדות הייתה שונה לגמרי. אם פעם נטיתי להרס היום האוטומט שלי הוא לבנייה.סוף סוף אני מוצאת את עצמי שלווה , קשובה יותר במערכות יחסים ועם הסביבה, אפילו מערכות יחסים שעד לפני חודש נראו אבודות וכאובות נפתחו מעליהן ואני נמצאת בטוב ובשמחה עם אהובים ישנים.

"הגעתי לגיא כשהרגשתי שאיבדתי את עצמי.

לא הצלחתי להבין מי אני ומה אני רוצה. המון לחץ שרר סביב החיים שלי בתחום הקריירה והייתי בזוגיות ארוכה ומדהימה שאיבדה את זה עם השנים ולא הצלחתי להקשיב לעצמי.

לאחר התהליך עם גיא למדתי להקשיב לעצמי, להכיר בכוחות שלא ידעתי שיש לי, להעריך את עצמי ובעיקר להבין שאני יכולה.

התהליך היה ממוקד וקצר טווח אבל את התוצאות האמיתיות רואים רק אחרי. היום אני יודעת שאני יכולה להשיג מה שאני רוצה, אני הרבה יותר קשובה לעצמי ואני בפרק חדש בחיים שבו אני מכתיבה את הכללים לפי מה שאני באמת רוצה.

התהליך הזה היה מדהים וגרם לי לזכות בעצמי."

"גיא, תודה אתה מדהים.
אני מרגישה שכל הרע יוצא ממני , אתה מדהים באמת.
עשיתי איתי ממש מצווה, הייתי מאבדת את זה. 
*הודעה זו התקבלה לאחר מפגשי NLP עם מונחה שעברה טראומה מינית בילדות."

"גיא היקר! השבוע הייתי בהזרקות בלווינשטיין ישבתי עם חלק מהמטופלים ופתחנו בשיחה. אני הסברתי שאני כבר שנתיים מטופלת במרפאת עצב ושריר וכמעט אין התקדמות מבחינתי. אחת המטופלות סיפרה שממש עשית לה נס ומיד העבירה לי את מספר הנייד שלך. מיד באותו הרגע חייגתי וקבענו פגישה.כאשר הגעתי הייתי בעצב, פחד , חשש מנפילות ומאוד לחוצה.כך הייתי במשך השנתיים הקודמות תמיד באותו מצב.בטיפול שערכת לי פתאום הרגשתי שחל שינוי משמעותי עבורי ומפה אני יוצאת לדרך חדשה. בסיום הטיפול ניסיתי להתהלך ללא אמצעי עזר והצלחתי.לשמחתי דבר שלא הצלחתי לעשות קודם לכן.מיד הבנתי שהטיפול עזר ושינה את חיי מקצה לקצה.פתאום אני הרבה יותר רגועה ומצליחה ביתר קלות לבצע דברים שמקודם לא הצלחתי בכלל.לסיכום, גיא, שמחתי להכיר אותך ולהיות מטופלת שלך,פשוט אצלי זה עבדדדדד.תודה רבה איש ישר על יחס חם הטיפול המסור והמוצלח. מומלץ בחום .תודה ענקית מעומק הלב."

"אני יודעת שההנחיה אצלך חיזקה אותי ברמות מאוד גבוהות, כאלו שעדיין אין לי מילים לתאר. הקשר ע"י ההורים הולך משתפר ומתחזק כל יום יותר, האהבה שלי לעצמי והביטחון שלי בעצמי ובדרך שלי גם הולכת וגדלה מיום ליום.תודה לך גיא על המנחה העוצמתי שאתה."

"חשוב לי להעביר מסר שיש בו קשר של שתיקה, הרבה ילדים וילדות מנוצלים מינית כתוצאה מכך ההנאה שיש בחיים נפגמת.הניצול המיני בילדים מתבטא בעיקר במשחק.המשחק הוא השלב השורשי ביותר אצל ילדים המבטא הנאה, כתוצאה מכך דברים שאנשים רגילים נהנים מהם, אנשי שחוו פגיעה מינית בילדות לא נהנים מהם.
מה שחוויתי במשך 27 שנים מחיי מכיוון שהפגיעה אצלי הגיעה כנראה בגיל, ובגלל שהמקום הזה היה בהדחקה במשך כל כך הרבה שנים.במקום שלי אני מרגישה שבזבזתי שנים מחיי באי הידיעה למה, למה אני לא נהנית , למה לא טוב לי ביחסים בעבודה.ברגע שהגיעה לי ההבנה הגעת אל גיא. בטיפול אחד גיא גרם לי לשינוי מחשבתי אדיר.ממליצה לכל אישה שחוותה מצב כזה להגיע לטפל , לא לשמור בבטן כי ששומרים בבטן ולא מטפלים החיים ימשיכו בהרגשה של בזבוז ואי הנאה.עברתי תהליך הנחיה מדהים ע"י גיא. גיא מנחה מקסים שניתן לבטוח בו , הוא עדין , רגיש , מבין מאפשר, מקצוען אמיתי.בזכות התכונות האלו היה לי קל ומובן מאליו לבטוח בו באופן מלא ולהתמסר להנחיה המדהימה שלו.עשיתי קפיצת מדרגה בזכות גיא."

"עברתי טיפול תהליך פריצת גבולות אצל גיא מנדלוביץ בקליניקה במשך כמעט 11 שעות שנפרשו על פני יומיים.התהליך היה עוצמתי ומדויק.הגעתי כדי לשחרר דברים שבהם הייתי תקוע, חלקם במשך שנים וחלק בשנה האחרונה.כבר ביום הראשון בתהליך עוד לפני הניקוי הרגשי שמתבצע בחלק השני של התהליך עשיתי באחת ההפסקות בין התהליכים השונים צעד ראשון של אחת ממטרותיי.למחרת בבוקר כבר עשיתי צעד ראשון של מטרה נוספת.למחרת, בסיום התהליך ביצעתי פעולות ב- 4 מטרות שונות שבהן הייתי תקוע רגשית.וממשיך בעקביות בביצוע המטרות שלשמן הגעתי לגיא.אני יודע שבחרתי נכון גם בתהליך וגם במנחה. תודה ענקית.
חרדות"

"היי גיא, הגעתי אלייך מהמלצות של אנשים רבים לגבי טיפול NLPובעיקר בעקבות טיפול של חברה שעבורה הוא היה מאוד משמעותי ואף משנה חייםבתחילת הטיפול אנחנו מיקדנו את המטרה, בתהליך הגענו למשהו מאוד ספציפי שאני לא ממש הבנתי כמה זה משמעותי וכמה זה חסם אותי בחיים.בדיעבד 4 חודשים אחורה, אני מרגישה שינוי ומודעות לנושא שעלה במפגש.בזכות הטיפול למדתי להתגבר על החסימה הזו ביום יום.תודה רבה לך, הטיפול היה משמעותי עבורי.אני ממליצה עלייך בחום."

"גיא, אני רוצה להגיד לך שבעיקרון כל יום יש שינוי ולטובה.אני מרגישה שמיציי את התהליך.אני כל כך שמחה שהגעתי אלייך זה שינה אצלי עולמות.כמובן שתמיד אפשר לשפר יותר אבל אני בדרך.המון המון תודה . אתה אלוף!"

"היי גיא חג שמח אחי, אתה לא מבין כמה ניסים קרו מאז שנפגשנו. מפגשים מיוחדים עם אנשי מיוחדים.גלישה , צלילות, מצנח רחיפה , הטיסה לאוסטרליה מתחילה לקבל צורה.בקיצור "אני בדרך לחיפה" רק אני מקווה שלא יעצרו אותי על מהירות.תודה רבה לך חביבי יש לך חלק גדול מאוד בשינוי הזה."

"גיא יקר ברצוני להודות לך מעומק הלב על התהליך המעצים והמשחרר מחרדת הטיסות שליווה אותי בנים האחרונות.המפגשים היו עינייניים והכלים שהענקת לי עזרו לי התמודד עם הרגשות והחששות שרצו לצוף.היום לפני הטיסה הרגיש רגוע , היחס סביב הנושא לא גרם לתחושה שהיו בעבר כגון הזעה , דופק ששיתקו אותי.כל השהייה בטרמינל, העלייה במטוס, הירידה וכמובן זמן הטיסה עבר בנינוח , בהנאה , ברוגע ובכייףשיחקת אותה יאלוף המון המון תודה.אתה מקצועי אנושי, אמפתי ומדבר בגובה העיניים."

"גיא היקר ראשית ברצוני להודות לך על נתינה מהלב והנשמה. על יכולת ההכלה ועל היותך מטפל NLP מהטובים שהכרתי בחיי.וכן הייתי במספר לא מבוטל של טיפולים שונים עקב דיכאון וחרדות קשות שליוו אותי בחיי כמעט שני עשורים.חייבת לציין שהייתי סקפטית כמו תמיד ולא דמיינתי אפילו בחלומות הכי פרועים שלי שבזכות טיפול אחד של שעה וחצי בלבד ארגיש שינו כל כך משמעותי. האמת לא הרגשתי שינוי מיידי אלא כעבור שבועיים בערך התחלתי לרגיש שנוי אדיר, הביטוי לשינוי הגיע בהרגשה שונה, מוארת יותר , רגועה יותר ואפילו שמחה.כל כך הרבה שנים חייתי בצל הדיכאון והחרדות הרגשתי כל כך מכווצות , מפוחדות , עטפתי את עצמי במראה שחורה ולא משנה כמה ניסיתי בעזרת מטפלים, כדורים לא אבין לעולם ולא מאחלת לאף אחד לחוות זאת.אבל כן חשוב לי שאנשים יוודאו ויידעו שאתה כמו קוסם הגעת לחיי במקריות ומשהו עמוק בטיפול גרם לזה להשתחרר.
אין לי הסבר לזה אבל מרגישה זאת יום יום ומסתגלת לשינוי המדהים והעצים שקרה לי בזכותך.מחוסר מעש מוחלט ועבודה ברבע משרה בגלל החרדות והדיכאון אני עובדת במשרה מלאה, קמה כל בוקר בחיוך ועם אנרגיות המופלאות שלא הכרתי בי, יוצאת, מבלה , הורדתי במשקל ובעיקר שמחה ורגועה.תודה לך ואין לי ספק שרוצה עוד מהקסם המופלא הזה.נ.ב אשמח אם תפרסם את ההודעה בכל מקום אפשרי ללא שמי אבל שמחה ומאפשרת לך באופן אישי ולפי שיקולך לתת את שמי ואת הטלפון שלי למי שמעוניין לשמוע על החוויה באופן אישי."

"גיא אני רוצה לשתף אותך ולהודות לך בדברים שקרו לי בעקבות תהליך פריצת הדרך.
1. אני שומעת מוזיקה שבעבר גרמה לי לתחושת דיכאון, הבוקר התחברתי לאותה מוזיקה ממקום של שמחה ואושר.
2. נרדמתי ממש מהר וישנתי רצוף עד הבוקר (כמעט ולא קורה)
3. הרבה אומרים לי שאני נראית מעולה , יפה ושואלים מה קרה..
4. אני צוחקת הרבה , שמחה , מפזזת , מקפצת ומחייכת
5. שואלים אותי אם אני בזוגיות (תמוה בעיני שבשביל שאדם יהיה שמח זה תלוי באדם נוסף)
6. אני הולכת ברחוב וכמה גברים סובבו ראשים
7. קניתי לעצמי מתנה משהו שרציתי כבר הרבה זמן אתמול המנכ"ל דיבר אליי בצורה לא יפה, הערתי לו על זה , שחררתי את הכעס מהר מאוד.פעם הייתי שומרת את הכעס ובוכה בבית, היום נגשתי אליו אמרתי את מה שהיה לי להגיד, עדכנתי את המנהלת שלי והתקדמתי הלאהמה שיותר מהכל מראה על אהבה עצמית וביטחון עצמי.אני רוצה להודות לך, זה היה מקסים. גיא היקר לפני חודשיים הגעתי אלייך עם לב שבור מבולבלת , ריקה מבפנים ובחוץ. מפגשים שינו את חיי, חיברו אותי לעצמי , לכוחותיי ולעוצמות שבי.אלוף, זכיתי שפגשתי אותך. אוולין מור המר.
היי גיא, הבטחתי לעדכן אותך ולא מצאתי זמן עד עכשיו.הטיפול שעשיתי איתך שינה בי באופן משמעותי את התפיסה שלי של פחד.אני פחות ופחות מפחדת מאז הטיפול וזה בעיקר נותן לי תחושה של הקלה.מאחר שאני ומבעלי עברנו כמעט 4 שנים יחד בהן חייתי בחרדות, לבעלי היה קשה להאמין שהשינוי שאני עוברת יחזיק מעמד והוא עדין מאוד ""דרוך" כל פעם שדברים קשים קורים לי כי הוא מפחד שאני אכנס לפניקה כמו תמיד.תודה רבה לך."

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן