הקליניקה

תהליכי NLP מתקדמים, לשחרור: חרדות, טראומות, פוביות, מצבי תקיעות ועוד….

כל אדם יכול להיחלץ ממצב של משבר, קושי או אתגר, אם יש לו מוטיבציה ורצון אמיתי לשינויאני מאמין בכך בכל ליבי.

היי אני גיא מנדלוביץ' מייסד המכללה MASTER TRAINER NLP ומפתח שיטת EMR לטיפול בעזרת תנועות עיניים , אני מלווה אנשים בתהליכי שינוי, צמיחה ופריצת דרך, בעזרת מגוון רחב של טכניקות, שיטות וכלי NLP ושכנוע, את חלקם למדתי לאורך שנים, ואת חלקם פיתחתי, לאחר עבודה עם מאות אנשים.
תחומי המומחיות המרכזיים איתם אני עובד בקליניקה הם:

חרדות מכל הסוגים

(כלליות וספציפיות)

שיטת העבודה

תהליכי השינוי אותם אני מוביל, מתקיימים פנים מול פנים בקליניקה שלי בתל אביב ואו און ליי דרך הZOOM NLP  אונליין בזום עם אנשים מרחבי הארץ והעולם.
אחרי שנים רבות של עבודה, בחרתי להתמקד ב-2 סוגים של תהליכים:

מפגשים אישיים

בני כשעה וחצי – אחד על אחד

מפגשים אישיים ממוקדי מטרה, שינוי יכול להתרחש ברגע אחד ההכנה לשינוי חשובה, בעזרת טכניקות מתקדמות , מגיעים אל שורש הבעיה, ומבצעים שינוי, לפעמים מרגישים שחרור והקלה מיידית לפעמים לא מרגישים דבר,המבחן האמיתי הוא מבחן המציאות התוצאות שנראות במציאות לאחר מכן.

מרתון פריצת דרך מרוכז וממוקד בשיטת Breakthrough 

מרתון פריצת דרך הינו תהליך ממוקד במספר תחומי חיים שונים במקביל, כשמרגישים שהכל תקוע לדוגמא בזוגיות, בקריירה, הגשמה עצמית ועוד, או שאולי יש טראומות ברקע, התהליך הזה נועד בדיוק למטרה הזו פריצת דרך מדויקת, אנשים משתחררים מאמונות ותבניות חשיבה עצמיות כמו לא ראוי, לא שווה, ורגשות שליליים מהעבר שמנהלים לנו את החיים, זה ממש תהליך של ריפוי פנימי. 

בו נעבוד על שחרור ממצבי תקיעות באחד או בכמה מתחומי חייך במקביל.

 אני מאמין שכל התשובות לכל השאלות נמצאות אצלך, לצד היכולת לחולל שינוי אמיתי בחייך. הכלים, השיטות והטכניקות איתם אני עובד, יאפשרו ויעזרו לך לפתוח דלת לשינוי אמיתי, משמעותי וארוך טווח, בזמן קצר יחסית ובתהליך מעצים ופורץ גבולות, ואז – הכל אפשרי עבורך!

עדויות ומשובים

אם יש תחום שחשוב לך לשחרר כדי להעלות את איכות חייך, 

דילוג לתוכן