SMART NLP https://smart-nlp.co.il המרכז הבינלאומי ללימודי NLP Mon, 14 Jun 2021 08:25:13 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.8.2 https://smart-nlp.co.il/wp-content/uploads/2020/06/cropped-logo1-32x32.jpg SMART NLP https://smart-nlp.co.il 32 32 שיטת nlp לטיפול בחרדות https://smart-nlp.co.il/2021/06/14/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c-%d7%91%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%95%d7%aa-nlp/ https://smart-nlp.co.il/2021/06/14/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c-%d7%91%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%95%d7%aa-nlp/#respond Mon, 14 Jun 2021 07:22:24 +0000 https://smart-nlp.co.il/?p=1544 פחד. התקפי חרדה. פחד מטיסות. פחד ממקומות פתוחים / סגורים. פחד לפני בחינות. פחד מעכבישים. ניתן לומר כי חרדה היא סוג של פחד, פנימי או חיצוני והיא גורמת לאדם סבל רב, לעתים עד כדי הצורך בטיפול תרופתי / פסיכולוגי / אלטרנטיבי / אחר. אפשר גם לומר, כי חרדה היא מצב של פחד גדול, המלווה לעתים […]

הפוסט שיטת nlp לטיפול בחרדות הופיע לראשונה ב-SMART NLP.

]]>

פחד. התקפי חרדה.

 • פחד מטיסות.
 • פחד ממקומות פתוחים / סגורים.
 • פחד לפני בחינות.
 • פחד מעכבישים.

ניתן לומר כי חרדה היא סוג של פחד, פנימי או חיצוני והיא גורמת לאדם סבל רב, לעתים עד כדי הצורך בטיפול תרופתי / פסיכולוגי / אלטרנטיבי / אחר.

אפשר גם לומר, כי חרדה היא מצב של פחד גדול, המלווה לעתים בתחושה / כאבים פיזיים לא נעימים ובעוצמות שונות.

רבים מבני האדם, סובלים מחרדות מסוגים שונים, כמו למשל:

 • התקף חרדה:

אירוע פתאומי המבוסס על דאגה כלשהי (עבודה, משפחה, בריאות וכדומה) ומלווה בסימנים גופניים כמו דופק מואץ, לחץ בחזה, זיעה קרה וכדומה. לעתים נדרש טיפול רפואי להרגעה.

 • חרדה נקודתית (פוביה):

מעליות. מקומות סגורים. חרקים. נחשים. חושך וכדומה. לרוב יימנעו האנשים להיות בקרבת מושא הפוביה ויחששו מהתמודדות פרונטלית.

פוביה או חרדה מלווה בסימנים גופניים משתנים כמו זיעה, דופק מואץ וכדומה.

 • חרדה גלובלית:

זוהי חרדה כללית, מכל דבר כמעט בחיי היומיום שלנו, מלווה במתח פיזי וכאבים בכל מקום בגוף וברמות משתנות.

 • פחד קהל / חרדה חברתית:

אלו אנשים שיימנעו לדבר / לנאום מול קהל, או אפילו מפגישות עם קבוצות אנשים/ אירועים חברתיים.

 • פוסט טראומה:

חרדה רציפה ומתמשכת בעקבות אירועים קיצוניים שהשפיעו על האדם שחווה אותם, כמו למשל מלחמה, תאונה, עבודה בסיכון וכדומה. פוסט טראומה מגיעה בדרגות חומרה שונות ומטופלת בשיטות שונות (עדיף מוקדם ככל האפשר).

מהם מאפייני החרדה?

על מנת להצליח לטפל בחרדות באופן מיטבי, חשוב להכיר את המאפיינים:

התנהגות: באופן טבעי אנו נמנעים להיות בקרבת דברים שמפחידים אותנו- פחד גבהים- נימנע מלשהות במקומות גבוהים כמו גגות בתים, קומות גבוהות וכדומה.

מחשבות: לעתים אנו לוקחים את המחשבות שלנו רחוק מאד מהמציאות הקיימת, דאגות מהצפוי לקרות, מפני מחלות או מוות של אדם יקר לנו. המחשבות יכולות ללוות אותנו במהלך היום ברובו או בחלקו ובעלות פוטנציאל להפריע לשנת הלילה.

פיזי: כאשר אנו במצב של חרדה, או פחד קיצוני, לרוב נרגיש אותו "בוער" בתוכנו, תחושות כמו כאבי בטן, שלשולים, כאבי ראש, מתח שרירים, דופק מואץ, לחץ בחזה, זרמים לאורך הגוף, זיעה, רעידות ועוד. אותן התחושות עלולות להופיע כך סתם, ללא סיבה נראית לעין ולחלוף לאחר כמה דקות מבלי להותיר סימן.

גם בעולם בעלי החיים ישנה התנהגות אופיינית לחרדה- Fight, Flight or Freeze

 • Fight לחימה: תוקפנות מול הגורם המסוכן, מוכנות להשיב לחימה.
 • Flight נסיגה: בריחה או הימנעות מהסכנה.
 • Freeze חוסר תנועה: קיפאון במקום, לעתים כאמצעי הגנה.

ככל שנכיר טוב יותר את אופי החרדות, כך נוכל לטפל בהן בצורה טובה יותר.

טיפול בחרדות NLP

אמנם ישנו טיפול תרופתי מוכר בכל העולם לטיפול בחרדות, אך אחת הדרכים הטובות והיעילות לטיפול בחרדות היא ללא ספק טיפול בחרדות בשיטת NLP

בשיטת ה- NLP אנו למדים לזהות את הגורם המצית את החרדה ולומדים כיצד להתמקד בהפגתו. בזמן הטיפול מאפשרים למטופל לחלוק את החששות והתחושות שלו בזמן מצב "חרדתי" ובעיקר לשתף ברגשותיו.

בתוך תהליך התרגול בטיפול בחרדות NLP אנו משנים את דפוס המחשבה ומאפשרים לעצמנו להתמודד באופן ישיר עם החרדה.

במכללת SMART NLP מזמינים אתכם להיכנס לעומקה של חרדה

קורס ייעודי לשחרור מחרדות המיועד למאמני NLP פרקטישינר ומעלה, שיהפוך אתכם למטפלים בחרדות NLP מקצועיים וזאת בכמה מפגשים בודדים. הנושאים הנלמדים בקורס מאסטר לשחרור חרדות, הם בין היתר:

 • ההבדל בין חרדה, פוביה ופחד.
 • מהי חרדה.
 • מהם תהליכי שחרור חרדה.
 • כלים יישומיים להפסקת התקפי חרדה.
 • טכניקות לטיפול בחרדה.
 • חרדות קהל וחרדות חברתיות.

ונושאים נוספים…

בקורס טיפול בחרדות NLP משולבים תרגול והדגמות תוך העמדת סימולציות מותאמות.

מעוניינים לשמוע עוד על הקורס לטיפול בחרדות NLP ? צרו קשר כעת.

SMART NLP- שחרור מחרדות NLP

הפוסט שיטת nlp לטיפול בחרדות הופיע לראשונה ב-SMART NLP.

]]>
https://smart-nlp.co.il/2021/06/14/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%9c-%d7%91%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%95%d7%aa-nlp/feed/ 0
קורס NLP אונליין https://smart-nlp.co.il/2021/05/10/nlp-online-course/ https://smart-nlp.co.il/2021/05/10/nlp-online-course/#respond Mon, 10 May 2021 09:58:53 +0000 https://smart-nlp.co.il/?p=1340 אנו במכללת SMART NLP אוהבים גמישות מחשבתית ולכן את מגוון הקורסים שלנו אנו מציעים בשני אופנים: קורסים פרונטליים קורסיי NLP און ליין. את שיטת ה- NLP אתם בוודאי מכירים ואם עדיין לא, הרשו לנו להציגה לפניכם, על מה היא מבוססת וכמה החיים שלכם הולכים להשתנות בעקבותיה.   מהו NLP ?  N– Neuro L– Linguistic P– […]

הפוסט קורס NLP אונליין הופיע לראשונה ב-SMART NLP.

]]>
קורס NLP אונליין - Smart NLP

אנו במכללת SMART NLP אוהבים גמישות מחשבתית ולכן את מגוון הקורסים שלנו אנו מציעים בשני אופנים:

 • קורסים פרונטליים
 • קורסיי NLP און ליין.

את שיטת ה- NLP אתם בוודאי מכירים ואם עדיין לא, הרשו לנו להציגה לפניכם, על מה היא מבוססת וכמה החיים שלכם הולכים להשתנות בעקבותיה.

 

מהו NLP ? 

N– Neuro

L– Linguistic

P– Programming

ובעברית: שפת תכנות עצבית.

NLP היא למעשה שיטה המאפשרת לנו ליצור שינוי באופן החשיבה האוטומטי שלנו ע"י השימוש בשפה וורבלית / א-וורבלית ובכך לאפשר שינויים התנהגותיים ושיפור דפוסי תקשורת בין בני אדם בסיטואציות משתנות.

ה- NLP החל את דרכו בעולם לפני למעלה מ- 40 שנה כטכניקה טיפולית שהלכה והתרחבה לעולמות נוספים כמו עולם העסקים, הפוליטיקה ועוד.

שיטת ה- NLP מתבססת על "מודלינג"- איתור וזיהוי הגורם אשר אחראי להצלחה אצל אנשים מתחומים שונים- למידתו ושכפולו למקומות ולאנשים אחרים באמצעות טכניקות שונות ויישומיות המאפשרות למטופל הנמצא בתהליך, להשיג את השינוי אותו הוא מבקש לייצר בכל תחום בו יבחר.

גם לישראל הגיע ה- NLP והתווספו אליו כלים ושיטות שהותאמו לשוק הישראלי ומביאות תוצאות הצלחה אותן רוצים המשתתפים בקורסים השונים, להשיג.

 

קורס NLP אונליין

במכללת SMART NLP מציעים למשתתפים מגוון קורסים וסדנאות וביניהן קורס NLP אונליין ב-Zoom, כך שכל אחד יוכל להצטרף מתוך הכורסא בבתי הפרטי שלו, מבלי שייצטרך לנסוע ולבזבז זמן יקר שהוא יכול לנצל לדברים אחרים.

 אנו רוצים להנגיש את הקורסים שלנו לכולם ומודעים לכך כי לא תמיד יש זמן או מתאפשר להגיע ולכן החלטנו אנו- לבוא אליכם- באמצעות לימודי NLP אונליין.

אז איך זה קורה אתם בוודאי שואלים? בקלות.

קורס NLP פרקטישינר בזום הוא קורס מקצועי לכל דבר כאילו נלמד פרונטלית ומותאם למערכת מקוונת ייחודית הכוללת טכנולוגיה מתקדמת המעניקה לכם חווית למידה אינטראקטיבית מהנה במיוחד. מפגשי הקורס מתקיימים פעם בשבוע (3 שעות למפגש) ובהנחיית מנחי NLP בכירים.

 

קורס NLP אונליין במכללת SMART NLP

בואו ללמוד איך לרתום את תת המודע להצלחה!
תוך חודשים וחצי במסלול מהיר של לימודי NLP אונליין, תוכלו להשתתף וליישם את הקורס שכולם מדברים עליו – קורס NLP בהוראת גיא מנדלוביץ', NLP Trainer, חבר מוסמך בלשכת הנלפ הישראלית.

אם חשוב לכם לפתח ולהתפתח בעולם ה- NLP הגעתם למקום הנכון! אנו מעניקים מגוון של קורסים וסדנאות NLP מתקדמות הכוללות הסמכה בינלאומית מטעם הארגון האמריקאי ABA-NLP, אשר יאפשרו לכם להגיע לכמה שיותר מטופלים ומאומנים לקליניקות שלכם.

עם מה יוצאים מהקורס ?

✅ שחרור מפחדים, פחד קהל.
✅ בטחון עצמי וערך עצמי.

✅ כלים לשינוי אמונות מגבילות.

✅ כלים להשפעה ותקשורת מיטיבית
✅ שחרור מהתניות עוגנים שליליים
✅ כלים להשגת מטרות בקלות
✅ כלים לשינוי התנהגותי
✅ פיתוח מצבי תפיסה

 

בין הקורסים שאנו מציעים:

 • MASTER BREAKTHROUGH
 • NLP MASTER PRACTITONER
 • NLP PRACTITONER
 • מאסטר בשחרור חרדות
 • NLP TRAINER
 • EMR – שחרור רגשי בתנועות עיניים

אם חשוב לכם להתקדם ולהתפתח בתחום ה- NLP אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת היכרות, להתנסות ולהכיר את עולם ה- NLP מקרוב.

נשמח לראותכם בקורס NLP מקוון שלנו ובכל סדנא או קורס אחרים 😃

למידע נוסף והזמנת קורס / סדנא – חייגו או השאירו פרטים

הפוסט קורס NLP אונליין הופיע לראשונה ב-SMART NLP.

]]>
https://smart-nlp.co.il/2021/05/10/nlp-online-course/feed/ 0
קורס NLP מומלץ https://smart-nlp.co.il/2021/04/11/%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%a1-nlp-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a5/ https://smart-nlp.co.il/2021/04/11/%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%a1-nlp-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a5/#respond Sun, 11 Apr 2021 14:27:28 +0000 https://smart-nlp.co.il/?p=1283 Neuro Linguistic Programming בתרגום לעברית- שפת תכנות עצבית. ככה פשוט, ככה מכוון ומדויק. NLP היא שיטה המאפשרת לנו לשנות את דפוסי החשיבה האוטומטית הטמועים בנו באמצעות שפה מדוברת או לא. בטרם ניכנס לקורס NLP והיכן מומלץ ללמוד את השיטה, חשוב להבין מהו NLP וכיצד יכולים חיינו להשתנות לטובה (מאד) אם רק נכיר וניישם. ה- NLP […]

הפוסט קורס NLP מומלץ הופיע לראשונה ב-SMART NLP.

]]>

Neuro Linguistic Programming בתרגום לעברית- שפת תכנות עצבית. ככה פשוט, ככה מכוון ומדויק.

 NLP היא שיטה המאפשרת לנו לשנות את דפוסי החשיבה האוטומטית הטמועים בנו באמצעות שפה מדוברת או לא.

בטרם ניכנס לקורס NLP והיכן מומלץ ללמוד את השיטה, חשוב להבין מהו NLP וכיצד יכולים חיינו להשתנות לטובה (מאד) אם רק נכיר וניישם.

ה- NLP פותח אי שם בשנות ה- 70 ע"י כמה חוקרים שחקרו את הסיבות להצלחה אצל אנשי מקצוע מצטיינים בתחומים שונים כמו מכירות, עסקים, נואמים מול קהלים וכדומה ומתוך התוצאות שהעלו במחקר, פותחו הכלים לשיטת עבודה בה יכול להיעזר כל אדם על מנת לשנות דפוסים וקיבעונות ולהגיע לתוצאות שרצו תמיד.

NLP היא דרך חיים ממש ולא רק מקצוע או קורס חד פעמי, הלמידה וצבירת הידע לא נפסקים לעולם ומגיעים לאנשים רבים בכל רחבי העולם המעוניינים ללמוד NLP ואף ללמד בעצמם.

 

קורס NLP מומלץ ב smart NLP-

בין אם למטרות של התפתחות אישית ובין אם למטרות לימוד עתידיות, קורס NLP מומלץ לקחת במרכז הבינ"ל ל- NLP בו מתקיימים מגוון קורסים והכשרות שונות של מאמנים, טריינרים, מנהלי ביה"ס ל- NLP וכל אחד ואחת המעוניינים לרכוש מקצוע משנה חיים!

במרכז שלנו, ישנם מספר קורסים לבחירה, כמו למשל:

NLP PRACTITONER – קורס בהסמכה בינ"ל המעניק לכם מקצוע משנה חיים, לכל החיים. זהו הקורס הראשון בהכשרת NLP בה מתחילים המשתתפים לבנות את התשתית העתידית והנחות היסוד לתורה כולה, אשר בעזרתה יוכלו הבוגרים לפתוח קליניקה עצמאית ולהנחות אנשים בשיטה עצמה.

NLP MASTER PRACTITIONER קורס מתקדם המעניק כלים מקצועיים ומתקדמים להנחיית NLP ברמות הגבוהות ביותר. הקורס נחשב ליוקרתי במיוחד, התורם להתפתחות האישית והמקצועית של המשתתפים.

קורס הנחיית קבוצות והסמכה לדרגת TRAINER בעידן הדיגיטלי והמסכים, חשוב לקבל כלים מותאמים להעברת תכנים ומסרים במדיות השונות ולשם כך בדיוק נועד קורס ה- TRAINER המתאים לכל מי שרוצה לפתח ולקבל כישורים כמו – עמידה מול קהל, הנחיית קבוצות, העברת מפגשים און ליין וכדומה, הקורס מעניק ומפתח את המיומנויות הללו באופן כזה בו יכולים הבוגרים לסחוף קהלים ולהנחות קבוצות של 5 – 500 אנשים ויותר!

 

smart NLP למי שבאמת רוצה להתקדם

אם אתם מחפשים קורס NLP מומלץ, הגעתם למקום הנכון והמתאים לכם ביותר.

במרכז הבינ"ל ללימודי NLP מתקיימים קורסים וסדנאות מקצועיות להנחיית תהליכים אישיים עוצמתיים לאלו החווים פחדים, קשיים או תקיעויות בחיים בתחומים שונים וגם קורסים להכשרת מנחי NLP בארץ.

אנו מזמינים אתכם לתאם פגישת היכרות, להגיע ולהתרשם מהמקום, מצוות המנחים וממגוון ההכשרות. אנו מאמינים כי תיווכחו לראות בעצמכם שהגעתם הביתה.

 

להתראות בקורסים ובהרצאות שלנו 😊 גיא מנדלוביץ

קורס NLP מומלץ - SMART NLP

הפוסט קורס NLP מומלץ הופיע לראשונה ב-SMART NLP.

]]>
https://smart-nlp.co.il/2021/04/11/%d7%a7%d7%95%d7%a8%d7%a1-nlp-%d7%9e%d7%95%d7%9e%d7%9c%d7%a5/feed/ 0
לימודי NLP במרכז https://smart-nlp.co.il/2021/03/09/%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%99-nlp-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/ https://smart-nlp.co.il/2021/03/09/%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%99-nlp-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/#respond Tue, 09 Mar 2021 12:03:17 +0000 https://smart-nlp.co.il/?p=1207 Smart – המרכז הבינ"ל ללימודי NLP במרכז, נחשב לאחד מהמרכזים המובילים בתחום ה- NLP בארץ. מחפשים להכיר וללמוד את שיטת ה- NLP ? הגעתם למקום הנכון והמתאים ביותר עבורכם ללמידה ולהכשרת הדור הבא של מנחי השיטה, אך בטרם נצלול לפרטים אודות הקורסים השונים של המרכז, בואו נעשה מעט סדר ונציג בפניכם את המרכז ללימודי NLP […]

הפוסט לימודי NLP במרכז הופיע לראשונה ב-SMART NLP.

]]>

Smart – המרכז הבינ"ל ללימודי NLP במרכז, נחשב לאחד מהמרכזים המובילים בתחום ה- NLP בארץ.

לימודי NLP במרכז - SMART NLP

מחפשים להכיר וללמוד את שיטת ה- NLP ?

הגעתם למקום הנכון והמתאים ביותר עבורכם ללמידה ולהכשרת הדור הבא של מנחי השיטה, אך בטרם נצלול לפרטים אודות הקורסים השונים של המרכז, בואו נעשה מעט סדר ונציג בפניכם את המרכז ללימודי NLP במרכז.

Smart המרכז הבינ"ל ללימודי NLP במרכז

NLP (Neuro Linguistic Programming) או בעברית- ניתוב עצבי לשוני הוא שיטה המאפשרת השפעה על מערכת העצבים באמצעות תקשורת ושפה וע"י כך, לשנות למעשה את האופן בו האדם / המטופל חווה את המציאות ובכך מתאפשר שינוי ושיפור התנהגות והרגלים שמפריעים לנו לנהל חיים תקינים וטובים.
SMART המרכז הבינ"ל ללימודי NLP במרכז, נפתח לקהל מתוך מטרה להכשיר את הדור הבא של מנחי השיטה בארץ ובכך לסייע למטופלים שסובלים מחרדות, קשיים, תקיעויות שונות בחיים וכדומה.
גיא מנדלוביץ'– המייסד, עבר כמה וכמה תהפוכות בחייו אשר השפיעו לרעה על מהלכים אותם רצה לקדם הן ברמה האישית והן ברמה העסקית.

לאחר שנים של ניסיונות שלא צלחו ואכזבות אשר גרמו לירידה בהלך הרוח וחוסר מיקוד ומטרה, נתקל גיא בשיטת ה- NLP אשר הפכה את עולמו והביאה לשינויים גדולים באופן בו התנהל, עד אשר הפכה לדרך חיים ממשית. זו הייתה נקודת המפנה הקריטית אשר סימלה בעבורו את תחילתה של דרך חדשה.
הן כמייסד המרכז והן כמטפל בעצמו, חווה גיא מנדלוביץ', בכל פעם מחדש עם מטופליו, את השינוי אותו הם עוברים באמצעות השיטה, תוך פריצת מחסומים וצמיחה אישית, המסייעת להם להגיע למקומות שמחים, רגועים ומלאי הגשמה וסיפוק.

היכן מומלץ ללמוד הנחיית NLP?

אנו מניחים כי הגעתם לכאן ולא בכדי, על מנת לפצח את קוד השינוי. הקוד איתו ניתן להגיע לתוצאות עוצמתיות בכל הקשור לאורח החיים שלנו ושל אנשים אחרים.

ב- SMART המרכז הבינ"ל ללימודי NLP במרכז, אתם מקבלים לא רק מקצוע, אלא כלים ושיטות ייחודיות אשר מסייעות ותסייענה לאנשים רבים וכמובן גם לכם.

אנו ב-Smart NLP ממוקמים ביישוב הפסטורלי רשפון אשר באזור השרון המרכזי, כך שכל אחד ואחת מכם מוזמנים להגיע ולהירשם לאחד או יותר מהקורסים והכשרות שלנו.

אנו מציעים למנחי העתיד מגוון הכשרות/ סדנאות/ השתלמויות /קורסים בתחומים שונים וייחודיים, כמו למשל: NLP Practitioner, NLP MASTER, קורס מאסטר בפריצות דרך, קורס מאסטר בשחרור חרדות וקורסים וסדנאות ייחודיים נוספים, אשר יקנו לכם כלים יישומיים להנחיות ולהישגים משני חיים.

אנו מזמינים אתכן ואתכם לצור קשר ולשמוע עוד אודות SMART המרכז הבינ"ל ללימודי NLP במרכז ולקבל כבר עכשיו את הכלים אשר יעשו שינוי אדיר, לא רק בחייכם, אלא גם בחייהם של המטופלים העתידיים שלכם.

מחכים לכם בטלפון ובמייל: nlpsmartguy@gmail.com

לימודי NLP בשרון - Smart nlp

הפוסט לימודי NLP במרכז הופיע לראשונה ב-SMART NLP.

]]>
https://smart-nlp.co.il/2021/03/09/%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%99-nlp-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/feed/ 0